Vyberte stránku
Dana

MASÁŽE

ENERGETICKÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ

SPOJENÍ HLUBOKÉ RELAXACE S PLNOSTÍ ENERGIE-– je prostředek k odstranění bolesti, navození dobré nálady a pohody, pro povzbuzení energie.  Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

Spojení několik masážních technik, vždy vyberu po domluvě tu nejvhodnější.

Masáž šíje + záda + antistresová masáž hlavy   

  • 60 min – 700 Kč

 

Lifting obličeje – manuální vyhlazovací masáž obličeje, která se zaměřuje na mimické svaly obličeje. Má hluboké a detoxikační účinky, působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů.

Masáž obličeje + dekoltu + krku + hlavy

  • 60 min – 700 Kč

 

Jmenuji se Dana Antošová a masážím se věnuji již několik let, naučila jsem si několik masážních technik: Klasická relaxační masáž, Lifting obličeje, Havajská masáž, Medová masáž, Čínská energetická masáž, Baňkování, Čokoládová masáž, Indická masáž hlavy + šíje , Anticelulitidová ozonová masáž ,  stále se vzdělávám, abych si rozšířila obzory i vědomosti.

Masáže jsou založené na osobním přístupu, s cílem nejen odstranit Váš konkrétní problém, ale hlavně najít jeho příčinu, aby se obtíže přestaly vracet. Při masáži Vám „namíchám“  jednotlivé techniky přímo na míru tak, aby co nejlépe uvolnili ztuhlé svaly a ulevili Vašemu tělu.

Nyní jsem tu pro Vás a Vaše chvilky pohody, odpočinku a uvolnění.  Váš čas, který věnujete péči o své tělo i mysl.

D.A.

 

 

 

OBJEDNÁNÍ:

dle donluvy

+420 604 119 678

info@kupkus.cz

IČO: 71929045

604 119 678

Dana Antošová

Výstavní 9, Brno

PŘÍJĎTE SE NECHAT HÝČKAT, OMLADIT, ODPOČINOUT

Výstavní 9, Brno Mendlovo náměstí